In deze versie van Regenwormen hoef je niet meer te rekenen. Je telt gewoon het aantal gedobbelde symbolen. Zo kan iedereen, hoe oud je ook bent, dit populaire dobbelspel spelen.
Om beurten dobbel je met 6 dobbelstenen. Na elke worp leg je alle dobbelstenen met een gelijk symbool opzij. Daarna mag je stoppen of doorgooien. Als je stopt, mag je een tegel met regenwormen van tafel of van een andere speler pakken. Gooi je door, dan kun je misschien een betere tegel pakken, maar pas op dat je niet teveel risico neemt, want dan krijg je helemaal niets!
Omdat het spel minder tegels bevat, duurt Regenwormen Junior niet zo lang als het oorspronkelijke spel.
Tactische Tips
- Probeer goed in te schatten hoeveel kans je hebt om er nog iets bij te gooien. Anders kun je beter stoppen.
- Wacht niet te lang met het opzij leggen van een regenworm. Zonder een regenworm kun je namelijk nooit een tegel pakken.
Kenmerken
- Aantal spelers: 3-6
- Leeftijd: 6-99
- Speelduur: 2 minuten
Aan de hand van de onderstaande tabel weet u precies wanneer uw bestelling afgeleverd wordt op het adres van de geadresseerde.
Let op!
In de meivakantie worden er op woensdag 3 mei en donderdag 4 mei geen bestellingen verstuurd.
Datum bestelling | Datum bezorgd |
Zaterdag | Dinsdag |
Zondag | Dinsdag |
Maandag (voor 13.00 uur) | Dinsdag |
Dinsdag (voor 12.00 uur) | Woensdag |
Woensdag (voor 12.00 uur) | Donderdag |
Donderdag (voor 12.00 uur) | Vrijdag |
Donderdag (na 12.00) en Vrijdag | Dinsdag |
Deze levertijden gelden alleen voor versturen binnen Nederland. Wij versturen kraamkado's naar alle landen van Europa 1 zone.
Kijkt u op http://www.kiekebooo.nl/Kraamkado-verzenden-naar-het-buitenland voor meer informatie over het verzenden naar het buitenland
Heeft u wensen voor afwijkende levertijden, neemt u dan contact op via info@kiekebooo.nl
Werkdagen: Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag.