categorieën
Klantenservice

Kiekebooo kraamcadeau
0
0 product(en) - € 0,00
Kiekebooo kraamcadeau
0
0 product(en) - € 0,00

Kraamkado Kiekebox Pleun

De Kiekebox, snel en makkelijk geregeld. Kiekebooo heeft voor u al het werk al gedaan door het samenstellen van de prachtige Kiekebox.
  • Beschikbaarheid: Op voorraad

€ 39,95

Webwinkel Keurmerk
geen factuur

Dit pakketje bevat:


1.Een super zachte swaddle van het merk Jollein


De Jollein bamboe swaddle doek is als multifunctionele hydrofiele doek een echte must-have voor je kindje. Hij is gemaakt van zacht katoen met een hoog absorptievermogen. Ideaal om baby’s mee af te drogen na het badje, als onderlegger bij de verschoning of als spuugdoek na het voeden. Heel leuk om als kraamcadeau te geven. Productafmetingen 115 x 115 cm 


2.     Een mooi bijpassende slab met naam van de baby van het merk Little Dutch in de serie Wild Flowers

3.     Een Luiertaskit van Naïf

Ideaal voor op reis, vakantie of het logeren bij opa en oma: de Naif reisset. Vier handige producten voor jouw reisformaat (4 x 15 ml). Super leuk setje om cadeau te geven of omdat je niet meteen grote hoeveelheden wilt aanschaffen. Zo kan je mooi ontdekken of je kindje goed reageert op deze producten zonder dat je meteen veel geld kwijt ben.

  • Verzachtende bodylotion: Voor elke dag. Hydrateert, voedt en herstelt. Heerlijk voor na een warme douche of bad. Smeer gelijk ook even je eigen handen ermee in.
  • Milde babyshampoo: Het is verrassend wat je soms allemaal uit het haar van je mini-me tovert. Daarom is onze milde babyshampoo perfect om het kapsel weer schoon en in model te krijgen. Zeer belangrijk: prikt niet in de ogen!
  • Milde zeepvrije wasgel: Met de Naïf zeepvrije wasgel krijg je die stifthanden en broccoliresten wel schoon. Uiteraard is onze wasgel zacht en verzorgend voor de jonge huid. Ook geschikt voor de extreme huid of eczeem.
  • Vette crème: Dé perfecte crème voor droge plekken of een huid met eczeem. Onze Nuturing Cream verzorgt, beschermt en herstelt.

Aan de hand van de onderstaande tabel weet u precies wanneer uw bestelling afgeleverd wordt op het adres van de geadresseerde.

Let op!

In de meivakantie worden er op woensdag 3 mei en donderdag 4 mei geen bestellingen verstuurd.

Datum bestellingDatum bezorgd
ZaterdagDinsdag
ZondagDinsdag
Maandag (voor 13.00 uur)Dinsdag
Dinsdag (voor 12.00 uur)Woensdag
Woensdag (voor 12.00 uur)Donderdag
Donderdag (voor 12.00 uur)Vrijdag
Donderdag (na 12.00) en VrijdagDinsdag

 

Deze levertijden gelden alleen voor versturen binnen Nederland. Wij versturen kraamkado's naar alle landen van Europa 1 zone.
Kijkt u op http://www.kiekebooo.nl/Kraamkado-verzenden-naar-het-buitenland voor meer informatie over het verzenden naar het buitenland

Heeft u wensen voor afwijkende levertijden, neemt u dan contact op via info@kiekebooo.nl

Werkdagen: Maandag, Dinsdag, Woensdag en Donderdag.

003_087ionicons-v5_logos